• průmyslová automatizace • servis a repasace strojů • elektroinstalace • elektrické topení • vývoj software • vývoj a vvýroba
Služby
Výrobky
• terminály sběru dat • regulátory horkých vtoků
Elektroinstalace
Úvod Reference Kontakt
 

BYTOVÉ ELEKTROINSTALACE: 
   
Provádíme elektroinstalace do 1000V  v objektech občanské, bytové, kancelářské výstavby, včetně vyhotovení projektové dokumentace a revizní zprávy. Naším hlavním cílem je individuální přístup ke všem našim zákazníkům, nabízet jim kvalitní služby v co nejvyšší kvalitě a nejkratším čase.


PRŮMYSLOVÉ ELEKTROINSTALACE:  
   
Zpracování projektu se provádí v CAD software s popisem zařízení a návody k obsluze a údržbě.
V každé fázi elektroinstalace je kladen důraz na kontrolu kvality řemeslnické práce, jejímž vyvrcholením je důsledná výchozí revizní zpráva.
Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis stejně, jako technická podpora zákazníka, ale i další poinstalační služby.
  Pro průmyslové elektroinstalace používáme špičkovou automatizační, měřicí a regulační techniku renomovaných výrobců, tak aby byla zajištěna dostupnost a kvalita náhradních dílů. Vše s ohledem na požadavky, možnosti a potřeby zákazníka.


S rychle se rozvíjejícími nároky na elektrické instalace v budovách se v poslední době naráží na hranice možností klasických elektrických instalací. Při vysokých požadavcích na energetické úspory, úroveň komfortu a na počty funkcí spojených s řízením provozu místností i celého objektu se  začaly používat systémy automatizace budov.


Pod pojmem automatizační technika budov (automatizace budov) je chápán soubor zařízení, systémů a subsystémů, pro řízení chodu budovy. Tato zařízení mají schopnost pracovat jak autonomně, tak navzájem spolupracovat. To umožňuje automaticky řídit téměř jakékoliv zařízení nebo systém v budově individuálně nebo komplexně.


Naši projektanti navrhnou dle zadání zákazníka optimální řešení "inteligentního" ovládání budovy. Zpracují projekt a softwarové vybavení, včetně vizualizace.
Technici provedou kompletní elektroinstalaci, konfiguraci jednotlivých prvků a uvedení do provozu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a technická podpora.

Řešení "chytrého domu" nabízíme jak pro nové stavby, tak i pro rekonstrukce budov či modernizaci stávajících systémů.

Nejčastější funkce automatizovaného domu:
· snížení provozních nákladů
· ovládání soustav vytápění, větrání a klimatizace
· optimalizaci spotřeby energií v celém objektu
· ovládání osvětlení, žaluzií, markýz, rolet, oken, dveří, vrat, spotřebičů a různých automatických systémů
· dálková signalizace a ovládání například pomocí chytrého telefonu nebo www
· ostraha objektu, zvýšení ochrany majetku a osob
· vizualizace aktuálních stavů a protokolování událostí
Copyright © 2009 by Atos elektro s.r.o.  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: sdruzeni@atos-ps.cz